تبلیغات شما کانال زندگی شیرین
کوهنوردی
چرا کوهنوردها با وجود اینهمه شرایط خطرناک صعود میکنند؟!
رژیم لاغری و رژیم غذایی
روزی ۲۰ دقیقه برای شکمتان وقت بذارید
کاهش استرس
هشت راه دیگر برای کاهش استرس
کوهنوردی
از فواید کوهنوردی چه می دانید؟
کوه
نکاتی که باید در پایین آمدن از کوه رعایت کنیم
همسر
شیوه ي انتقاد از همسر چگونه است؟
استرس
چهار رفتاری که استرس شما را پایین می آورد
درمان سرطان
سرطان چیزی جز کمبود ویتامین B۱۷ نیست
نسبی گرایی و زندگی نشاط بخش
نسبی گرایی و زندگی نشاط بخش
مراقبت از نوزاد
اهمیت مراقبت از نوزاد
مسمومیت در کودکان
اصول پیشگیری از بروز مسمومیت در کودکان را جدی بگیریم
چای بابونه
‍ خواص درمانی چای بابونه (دم کرده گل بابونه)تبلیغات

ازدواج موفق، ازدواج خانواده ها است

ازدواج موفق

ازدواج موفق

افراد موفق در ازدواج به معیار های انتخاب خانواده ارزش قائل هستند. در ازدواج موفق شناخت مقدم بر عشق است، شناخت خود مقدم بر شناخت دیگران است.
حتما شما این جمله را شنیده اید که می گویند ازدواج موفق یک ریسک است. هر چقدر در فاز قبل از ازدواج، حین ازدواج و دوران نامزدی محتاط باشید و همه جوانب را بسنجید باز هم نتیجه معلوم نیست.
یک انتخاب درست بر مبنای شناخت شکل میگیرد و بعد از شناخت عشق شکل می گیرد. متاسفانه این روزها بعضی از دخترها و پسرها اول عشق را تجربه میکنند و بر پایه آن می خواهند به شناخت برسند. عشق ظاهری چشم آنها را روی حقایق و عیب های طرف مقابل می بندد و در مدت کوتاهی پس از آغاز زندگی مشترک به این نتیجه می رسند که عشق برای خوشبخت شدن کافی نیست و ادامه زندگی برای آنها غیر ممکن می شود.

البته اینطور نیست مشکلات پیش آمده قبل از ازدواج وجود نداشته بلکه دوست داشتن های بدون شناخت و دلبستگی های احساسی باعث می شود که افراد از عیب های همدیگر چشم پوشی کرده به این امید که بعد از ازدواج بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

بسیاری از افراد،  برخورداری از موقعیت اجتماعی بهتر، تامین نیازهای مادی و جسمانی، داشتن یک همسر زیبا برای خودنمایی و مسایلی از این قبیل را ملاک اصلی ازدواج قرار می دهند و چه بسیار ازدواج هایی که به دلیل باورهای نادرست به طلاق منجر شده است.

در ازدواج موفق افراد خواسته ها و انتظارات خود را به صراحت می گویند و قبل از ازدواج توقعاتی که از یکدیگر دارند مطرح می کنند، با هم صادق هستند و اگر اختلافی پیش آمد آن را به زمان دیگری موکول می کنند تا همدیگر را درک کنند.

آنها همدیگر را دست کم نمی گیرند و همیشه به فکر خوشبختی همسر و خانواده خود هستند.

احترام گذاشتن و گوش کردن به حرف های هم را در نظر دارند.

حرف آخر این که:

ازدواج و فرایند های آن بسیار گسترده است کسانی در ازدواج موفق اند که علاوه بر خواسته های خود معیار های والدین خود را در نظر می گیرند.

زندگی شیرینتلسکوپ کار در منزل خرید تبلت