بایگانی دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده

خصوصیات زنان که مردان از آن بدشان می‌آید

بیایید واقع بین باشیم: مردها و زن ها تفاوت‌هایی دارند که خیلی بهتر است این تفاوت‌ها شناخته شوند تا اینکه در عمق ذهن مردان پنهان بمانند.
به همین دلیل از خود آقایون سوال کردیم که اگر قرار باشد یک چیز در خانم‌ها انتخاب کنند که از آن بدشان می‌آید، چه چیز را انتخاب می‌کنند؟ و ۱۰ موردی که در زیر می‌بینید، از جمله متداول‌ترین پاسخ‌ها بودند.

ادامه‌ی خواندن

بهترین حالت برای درس خواندن و مطالعه چیست؟

یک فیزیوتراپ بهترین حالت برای درس خواندن و مطالعه را حالت درازکش و خوابیده دانست.

دکتر مرتضی عزیزیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه کرمانشاه، بهترین حالت برای مطالعه را به حالت درازکش دانست و اظهار کرد: این امر موجب می‌شود تا هنگام مطالعه فشار کمی به ستون فقرات وارد شود.

ادامه‌ی خواندن

طرز تهیه و درست کردن ترشی سیر خانگی

سیرترشی نوعی ترشی است که از قراردادن سیر خشک در درون سرکه تهیه می شود. این مخلوط پس از حداقل ۶ ماه آماده بهره برداری بوده و هر چه از تاریخ تهیه آن بیشتر بگذرد مرغوبتر می شود به گونه ای که مرغوبیت آن را به سن آن مربوط می نمایند و سیر ترشی هفت ساله از مرغوبیت بالایی برخوردار است.

ادامه‌ی خواندن

روش های صحیح رفتار با نوجوانان

وقتی فرزندانمان وارد سنین نوجوانی می شوند،واضح است که شرایط تغییر می کند.برای اینکه بتوانیم فرزندمان را در مسیر درست قرار دهیم ،نیاز داریم توقعات را عوض کنیم و حس همدلی خود را افزایش دهیم و در همان حال حد و مرز مشخصی را ایجاد کنیم.

ما در این مطلب به طور به اختصار روندی برایتان معرفی می کنیم که بتوانید با قدرت و به درستی این مرحله زندگی خود و نوجوانتان پشت سر بگذارید.فرزند شما نیاز دارد که سلامت و شاد باشد ولی در عین حال شما هم باید سالم و شاداب باشید.

ادامه‌ی خواندن