فارس من|پلیس تهران: «حیات شبانه» نداریم/ برخورد قانونی با صنوف متخلف درون دستور کار

به گفته خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، خبر موافقت پلیس با طرح شبانه خبری بود که امروز صبح درون گفت‌وگو با زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران بر روی خروجی خبرگزاری فارس نقش بست.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران درون این گفت‌وگو از موافقت پلیس با این طرح سخن گفته و اظهار داشت: سردار رحیمی سه پیشنهاد پیوست انتظامی، ترافیکی و امنیتی کامل درون این زمینه داده و درون حال حاضر این طرح درون پنج محور پایتخت از جمله میدان ولیعصر -فاطمی، میدان قدس – تجریش، صادقیه، نازی‌آباد و تهرانپارس اجرا می‌شود.

این اظهارنظر درون حالی مطرح شد که سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت دو روز پیش درون حاشیه طرح برخورد با رانندگان متخلف درون جواب به سوال خبرنگار فارس درون خصوص ادامه طرح حیات شبانه پس از اتمام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: با آخر ماه مبارک رمضان حیات شبانه نیز آخر می‌یابد مگر اینکه پیوست‌های انتظامی، امنیتی و ترافیکی لحاظ شود.

از دقایق ابتدایی که مصاحبه نژادبهرام منتشر شد پیگیری‌های خبرنگار فارس درون خصوص این تناقض ادامه داشت تا اینکه سردار رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت عنوان کرد؛ حیات شبانه درون تهران نداریم.

وی با بیان اینکه صنوف تنها درون ماه مبارک رمضان اجازه فعالیت تا سحر را داشته‌‌اند و پس از آخر ماه رمضان این امر منتفی هست از ساعت فعالیت صنوف تا ساعت یک بامداد خبر داد و گفت: درون صورت مشاهده عدم رعایت این موضوع با صنوف متخلف برخورد قانونی می شود.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: از طریق معاونت نظارت بر اماکن عمومی به همه صنوف عنوان کرده‌ایم که زیست شبانه نداریم و صرفاً صنوف تا یک بامداد مجاز به فعالیت هستند. 

به گفته خبرنگار فارس، بعضی مخاطبان درون سامانه «فارس من» سوژه هایی با عناوین «لغو طرح غیر قانونی و ضد ارزشی زیست شبانه یا نایت لایف» درج کرده اند و بر همین اساس این گفته تهیه شده هست.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *