فردوسی پور باید خودش را با قوانین صداوسیما وفق می‌داد/ گاهی درون نود با شخصیت و آبروی افراد گیم می‌شد

به گفته فارس به نقل از مسیر دانا؛ جلال طالبی سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: فردوسی پور ازبرای اینکه برنامه نود را به اینجا برساند کار راحتی نداشته ولی باید این را مطرح کرد که مجری برنامه نود ذیل یک قانونی کار می کرده و با شرایطی که درون شبکه ۳ وجود داشته باید خودش را وفق می داد.

وی درون ادامه خاطر نشان کرد: نمی توان این مسئله را کتمان کرد که فردوسی پور بعضی اقدامات را درون فوتبال پیش برد و وجود برنامه ای مانند نود هشداری بود ازبرای افراد و چهره ها و ورزشکاران که مراقب اعمال و رفتار خود باشند.
پیشکسوت فوتبال کشورمان همچنین افزود: هر فردی زمانی درون مجموعه ای مشغول به کار می شود می داند که درون آن مجموعه باید قوانین را رعایت کند. فردوسی پور هم از این مسئله مستثنی نیست و درون جایگاهی بوده که باید قانون را رعایت می کرد. به خصوص اینکه صدا و سیما یک مجموعه خصوصی نیست و دولتی بوده و ۲۰ سال نیز درون این مجموعه کار کرده و با همه شرایط آشنا بوده هست.
وی با بیان اینکه گاهی اوقات تندروی درون برنامه نود دیده می شد، عنوان کرد: گاهی نیز حرمت ها شکسته می شد و مسائلی مطرح می شد که با آبرو و شخصیت انسان ها گیم می شد. از طرفی اقداماتی هم بود که به رفع مشکلات کمک می کرد.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان درون آخر گفت: آنطور که من شنیدم فردوسی پور برنامه نود را فرزند خود دانسته و قطعا ازبرای فردوسی پور جدا شدن از این برنامه دشوار هست. هر کسی هم جای وی بود چنین اقدامی برایش دشوار می شد و ما امیدواریم فردوسی پور درون هر مسئولیتی که قرار می گیرد بتواند به فوتبال ایران خدمت کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *