دانلود آهنگ نیما مسیحا سر اومد زمستون

دانلود آهنگ قدیمی نیما مسیحا سر اومد زمستون در این ساعت در رسانه بزرگ موزیک ترین | دانلود آهنگ شنیدنی و فوق العاده زیبای سر اومد زمستون با صدای خواننده نیما مسیحا با کیفیت های ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن ترانه قابل دانلود می باشد.. ملودی: نیما مسیحا ♫ شاعر: سعید سلطان پور Download Exclusive Music […]

نوشته دانلود آهنگ نیما مسیحا سر اومد زمستون اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

دانلود آهنگ قدیمی نیما مسیحا سر اومد زمستون

در این ساعت در رسانه بزرگ موزیک ترین | دانلود آهنگ شنیدنی و فوق العاده زیبای سر اومد زمستون با صدای خواننده نیما مسیحا با کیفیت های ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن ترانه قابل دانلود می باشد..

ملودی: نیما مسیحا ♫ شاعر: سعید سلطان پور

Download Exclusive Music By : « Nima Masiha – Sar Oomad Zemestoon » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ نیما مسیحا سر اومد زمستون

متن آهنگ سر اومد زمستون نیما مسیحا

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

سر اومد زمستون… شکُـفته بَهارون…♯♫♪

گلِ سرخِ خورشــید؛ باز اومدُ… شب شد؛ گُریزون…♯♫♪

کـوه ها لاله زارن… لاله ها بیدارن…♯♫♪

♪♬ ملودی: نیما مسیحا

توو کـوه ها دارن؛ گل… گل… گل… آفـتابُ میکارَن…♯♫♪

تویِ کوهســتون؛ دلش بیداره…♯♫♪

عطرِ گُل و گـندم؛ داره میاره!!!…♯♫♪

وب سایت موزیک ترین

( تویِ سینـش؛ جـان… جان… جان…♯♫♪ ) ۲ بار خوانده می شود

یه جنگل؛ ستاره داره… جان! جـان!…♯♫♪

یه جنگل، سِــتاره داره!!!…♯♫♪

♪♬ شعر: سعید سلطان پور

لبِـش خنده یِ نور… دلش شعله یِ شـور…♯♫♪

صداش چشـمه و یادش، آهویِ جنگلِ دور!…♯♫♪

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

نیما مسیحا سر اومد زمستون

نوشته دانلود آهنگ نیما مسیحا سر اومد زمستون اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی نباشی پیشم

دانلود آهنگ قدیمی علیرضا طلیسچی نباشی پیشم در این ساعت با ما باشید با | دانلود آهنگ شنیدنی و خاطره انگیز علیرضا طلیسچی با نام نباشی پیشم با کیفیت های عالی و خوب به همراه متن آهنگ در وبسایت موزیک ترین شعر، تنظیم و ملودی: علیرضا طلیسچی ♩ میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد Download Exclusive Music By : […]

نوشته دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی نباشی پیشم اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

دانلود آهنگ قدیمی علیرضا طلیسچی نباشی پیشم

در این ساعت با ما باشید با | دانلود آهنگ شنیدنی و خاطره انگیز علیرضا طلیسچی با نام نباشی پیشم با کیفیت های عالی و خوب به همراه متن آهنگ در وبسایت موزیک ترین

شعر، تنظیم و ملودی: علیرضا طلیسچی ♩ میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد

Download Exclusive Music By : « Alireza Talischi – Nabaashi Pisham » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی نباشی پیشم

متن آهنگ نباشی پیشم علیرضا طلیسچی

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

با اینکه؛ نمیـبینم دیگه! تو رو هرگز!…♯♫♪

دوباره نبــودنِ تو، توو زندگیم تاثیر گذاره…♯♫♪

آروم ترم… جز وقتی؛ داره بارون میـباره…♯♫♪

با اینکه؛ همه چی مثـلِ قبل؛ جور نیست!…♯♫♪

شعر، تنظیم و ملودی: علیرضا طلیسچی/

ولی خوشــبختیَم، دور نیست…♯♫♪

میرسه… یه روزی که یه نفر؛ جـات میاد که اندازه یِ تو، مغـرور نیست!!!…♯♫♪

نباشی پیشَم… سخـت میگذره، بی شَک…♯♫♪

اما باز، میشه تحمُّل کرد…♯♫♪

وب سایت موزیک ترین

خستم از دنیا… از مـنِ بی تو؛ از یه مُشت خاطره یِ بودن…♯♫♪

دیونه میشم… وقتی رو دیوار؛ نقشی از لبخندِ تو پیدا نیـست…♯♫♪

قدِ تو؛ هیچکی منو نَرنجوند…♯♫♪

حیفِ من! حیفِ این احــساس…!…♯♫♪

با اینکه چشمامو تَر کردی… ازت نمیخوام؛ که بَرگردی…♯♫♪

کسـی که با تو؛ دِل خوش میشه… دلش با همینا، خوش میشه…♯♫♪

میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد/

با اینکه گرفتی! جون از من، ازت نمیخوام؛ که بیـای اصلا…♯♫♪

دلم نمـیخواد… که برگردی؛ بببن!! با دلم چکار کردی؟!؟!…♯♫♪

دنبالت میگشتم… سایه به سـایه…♯♫♪

حیرون و سرگردون… توو کوچه با یه نامه یِ قدیمی؛ تو رو هر روز صـدا کردم…♯♫♪

خسته و بی بال و پر سرد و سَــردرگُم… روزی هزار دفعه؛ بینِ این مَردم…♯♫♪

هر کی شـبیهِ تو بودُ… نگاه کردم!!!…♯♫♪

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

کد آهنگ پیشواز ایرانسل نباشی پیشم

نباشی پیشم ۱: ۵۵۱۱۱۱۰۹

نباشی پیشم ۲: ۵۵۱۱۱۱۱۰

نباشی پیشم ۳: ۵۵۱۱۱۱۱۱

ارسال عدد مورد نظر به شماره ۷۵۷۵ برای فعالسازی

علیرضا طلیسچی نباشی پیشم

نوشته دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی نباشی پیشم اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

اعزام ۱۲۵ هزار بازنشسته تأمین اجتماعی به مشهد/۱۵۸ هزار زن خانه‌دار بیمه شدند

محمدرضا جعفریان درون گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، درمورد عملکرد این معاونت اظهار داشت:از سال ۹۶ تاکنون اقدامات گسترده‌ای درون معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی اتفاق افتاده هست که به عنوان عملکرد به بخشی از آنها اشاره می‌کنم. 

وی درمورد برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیشگیری و کاهش حوادث ناشی از کار اظهار داشت: با توه به تغییر رویکرد صندوق‌های بیمه‌های درون سایر کشورها از سمت “غرامت‌محور” به “پیشگیری‌محور” و ضرورت ایجاد و نهادینه‌سازی این رویکرد درون میان نهادهای فعال درون این حوزه درون کشور و بخصوص سازمان تامین اجتماعی این معاونت اقدامات و برنامه‌هایی را درون این خصوص درون دستور کار قرار داد. 

دوره‌های آموزشی پیشگیری از حوادث ناشی از کار جهت ۵۰ هزار نفر از کارگران ساختمانی

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: تهیه دستورالعمل برگزاری دوره‌های آموزشی پیشگیری از حوادث ناشی از کار جهت ۵۰ هزار نفر از کارگران ساختمانی سراسر کشور و انتخاب وظایف هر یک از مجریان یکی از اقداماتی بود که درون سال جاری اتفاق افتاد. 

جعفریان درمورد انعقاد قرارداد با سازمان دانش‌آموزی به قصد بازدید دانش‌آموزان از واحدهای اجرایی سازمان نیز اظهار داشت: دومین دوره بازدید دانش‌آموزی از واحدهای اجرایی سازمان تامین اجتماعی با هدف ترویج و گسترش مفاهیم بیمه و تامین اجتماعی درون سنین پایه اجرایی شد. 

وی ادامه داد: این طرح از بهمن ۹۶ شروع و درون اردیبهشت ۱۳۹۷ به آخر رسید و بالغ بر ۳۲ هزار نفر از دانش‌آموزان از ۵۰۰ شعبه تامین اجتماعی بازدید به عمل آوردند. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی به برگزاری بیستمین دوره مسابقات قرآنی سراسر کشور اشاره کرد و گفت: این دوره از مسابقات قرانی ویژه کارکنان شاغل درون سازمان تامین اجتماعی با سه رویکرد صرفه‌جویی درون خرج‌ها، شفافیت و جامعیت درون ۶ رشته قرآنی با شرکت حدود ۸ هزار نفر انجام شد. 

آموزش مفاهیم تأمین اجتماعی درون کتب درسی

وی درون جواب به پرسشی مبنی بر اینکه درون حال حاضر کتب درسی درخصوص بیمه و تامین اجتماعی درون مدارس تدریس می‌شود،‌گفت: جانمایی مفاهیم بیمه و تامین اجتماعی درون کتب درسی مطالعات اجتماعی مقطع هنرستان و دبیرستان اتفاق افتاده هست و تعداد ۱۰ مورد از مفاهیم بیمه و تامین اجتماعی درون مقاطع مختلف تدریس می‌شود. 

جعفریان درون ادامه به برگزاری مسابقات کتابخوانی بر ای کارکنان تامین اجتماعی درون سراسر کشور اشاره کرد و گفت : درون سال‌های ۹۶ و ۹۷ مسابقات کتابخوانی ازبرای کارکنان سازمان برگزار شد و این کار درون راستای افزایش سرانه کتابخوانی درون کشور بود که درون سال ۹۶ ، ۴ دوره این مسابقات برگزار شد که حدود ۱۰ هزار نفر شرکت کردند و تاکنون درون سال جاری ۵ دوره مسابقات کتابخوانی برگزار کردیم که حدود ۱۷ هزار نفر درون آن شرکت داشتند و کتاب‌هایی با عناوین سیره زندگی و سبک زندگی حضرت زهرا (س)، اصول و مبانی بیمه‌های تامین اجتماعی  و تامین اجتماعی توسعه فراگیر بوده هست. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی بیان داشت: ما درون پی ارائه مفاهیم تامین اجتماعی به دانشگاه‌ها نیز هستیم و درون  این خصوص اجرای برنامه گفتمان سازی مفاهیم تامین اجتماعی را درون دانشگاه‌های کشور با همکاری موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی شروع کردیم. درون اجرای این برنامه گروهی از اساتید دانشگاه با ارائه دیدگاه‌های خود پیرامون تامین اجتماعی به طرح بحث‌های علمی، نظری و علمی از نظر بیمه و تامین اجتماعی کار می‌کنند و  جامعه دانشگاهی را با مفاهیم و کارکردهای تامین اجتماعی آشنا می‌کنند.

وی گفت: پیش‌بینی ما این بوده هست که این برنامه درون ۵۲ دانشگاه کشور برگزرا شود که درون حال حاضر جمعا درون دو سال گذشته درون ۲۲ دانشگاه این کارگاه‌ها برگزار شده هست. 

جعفریان بیان داشت: طرح جدیدی که درون حوزه تامین اجتماعی و توجه به کارگران و کارفرمایان برگزار شده هست مسیر‌اندازی کلینیک کارگاهی هست که این طرح به صورت پایلوت درون استان البرز درون حال اجرا هست و بزودی درون سراسر کشور اجرایی می‌شود. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی درخصوص این طرح اظهار داشت: شناسایی و طبقه‌بندی کارگاه‌های مشکل‌دار، بحرانی، نیمه بحرانی و فعال می‌تواند راهگشای تدوین برنامه‌ها و طرح‌های پشتیبان و کمک‌کننده با شد تا با ایجاد بسترهای خاصی ازبرای تقویت بنگاه‌های اقتصادی و تولید محور مشکلات این بنگاه‌ها کاهش یابد. 

وی افزود: درون کشور بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار کارگاه وجود دارد که بعضا ممکن هست درون شرایط خاصی دچار مشکل مالی شوند و قادر به پرداخت حق بیمه و بدهی‌های خود به سازمان نباشند بنابراین شناسایی و طبقه‌بندی این کارگاه‌ها و کمک به آنها می‌تواند به تداوم فعالیت این کارگاه‌ها کمک کند. 

جعفریان به مسیر‌اندازی مشاوره کارگاهی درون کارگاه‌های فعال و تازه اشاره کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی با زیر پوشش قرار دادن گسترده وسیعی از آحاد جمعیت کشور و تعامل با بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد صنعتی،‌ تولیدی و خدماتی با گروه‌های مختلف اجتماعی درون ارتباط و تعامل مستمر هست. از این رو آموزش کارفرمایان و پیمانکاران و رابطان بیمه‌ای آنها به عنوان پل ارتباطی میان سازمان و کارفرمایان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هست و از ابتدای سال ۹۷ کارشناسان خبره سازمان درون بیش از ۵۰ کارگاه جدیدالتاسیس بزرگ حضور یافتند و مشاوره‌های بیمه‌ای لازم را دادند. 

اعزام ۱۲۵ هزار نفر از بازنشستگان و مستمری‌بگیران به مشهد مقدس

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی درمورد طرح اعزام مجانی بازنشستگان و مستمری‌بگیران به مسافرت زیارتی مشهد مقدس نیز اشاره کرد و گفت: این طرح از سال ۹۴ تاکنون با اعزام بیش از ۱۰۰ هزار نفر درون دست کار هست و درون سال جاری تاکنون ۲۵ هزار نفر از بازنشستگان و مستمری‌بگیران به مسافرت زیارتی مشهد اعزام شدند. 

وی به اجرای طرح نسیم سلامت درون قالب فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی ویژه بازنشستگان و مستمری‌بگیران اشاره کرد و گفت: مسابقات مقدماتی درون سراسر کشور درون میان پنج میلیون نفر از بازنشستگان و مستمری‌بگیران درون گروه آقایان و درون ۶ رشته ورزشی فوتبال، شطرنج،‌ دارت،‌ تیراندازی با تفنگ بادی و شنا و همینطور درون حوزه بانوان درون پنج رشته ورزشی شطرنج، دارت،‌ تیراندازی با تفنگ بادی ،‌ شنا و پینگ‌پنگ برگزار شده هست.  

جعفریان بیان داشت: پیاده‌روی‌های بزرگ جامعه بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی نیز اخیرا با حضور ۱۵۰۰ نفر از بازنشستگان و مستمری‌بگیران درون پارک ولایت با حضور مسئولان ارشد سازمان تامین اجتماعی برگزار شد. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی درمورد ارتقای سطح سواد سلامت بازنشستگان سالمند نیز گفت: این برنامه با هدف افزایش آگاهی و دانش بازنشستگان از نحوه مراقبت از خود، شناخت بیماری‌های مبتلا به دوران سالمندی،‌ افزایش سن تندرستی و … مراحل مقدماتی و پایلوت خود را درون سال ۹۶ گذراند و درون سال جاری با ابلاغ بخشنامه مربوط به ۶۶ کارگاه درون سراسر کشور اجرایی شده هست و درون حال حاضر بیش از ۱۳ هزار و ۶۰۰ نفر از این طرح بهره‌مند شدند. 

وی درمورد بهبود سطح معیشت بازنشستگان و مستمری‌بگیران گفت: درون این راستا طرحی مبنی بر ارائه تخفیف به بازنشستگان درون بعضی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای سراسر کشور اجرایی شده هست که جزئیات این طرح بزودی ارائه می شود. 

جعفریان درمورد خدمت ها مرکز ارتباطات مردمی (CRM) اظهار داشت: درون مرداد سال ۹۵ به قصد پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های مردم این مرکز مسیر‌اندازی شد و درون ابتدا تماس‌های تلفنی و مراجعه حضوری از طریق تماس با ۱۴۲۰ درون حوزه تهران بزرگ بود که درون فاز دوم درون سراسر کشور این سامانه پاسخگویی شروع به کار کرد. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی  گفت: با توجه به توزیع بسته حمایتی کالا از تاریخ دوشنبه ۱۰ دی ماه ۹۷ این مرکز درون راستای تکریم ارباب رجوع و مشتری‌مداری شروع به کار کرد و با توزیع مرحله دوم سبد کالا که درون ۲۸ دی ماه بود  آمار مراجعه به درگاه‌های این مرکز به شدت افزایش یافت به شکل‌ای که درون بعضی ساعات تعداد افراد صف انتظار سامانه تلفنی ۱۴۲۰ بالغ بر ۱۵۰ نفر بودند. 

وی گفت: توزیع سبد کالا طبق آمارهای موجود موجب افزایش ۱۱۴ درصدی مراجعین به درگاه‌های ارتباطی این مرکز درون دی ماه درون مقایسه با ماه گذشته بود. 

جعفریان بیان داشت: تعداد کل تماس‌های برقرار شده درون ماه‌های دی و بهمن با شماره ۱۴۲۰ یک میلیون و ۳۱۱ هزار و ۱۴۳ مورد بوده هست. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی درون ادامه درمورد بیمه زنان خانه‌دار، گفت: با اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته و آگاهی مردم از خدمت ها تامین اجتماعی بیمه زنان خانه‌دار از ۷۸ هزار نفر درون ابتدای سال ۹۵ به ۱۵۸ هزار نفر درون آخر آ ذر ماه سال ۹۷ رسیده هست. 

انتهای پیام/

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد

دانلود آهنگ قدیمی علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد هم این در رسانه معتبر موزیک ترین | دانلود آهنگ جذاب و به یاد ماندنی این زمستونم تموم شد با صدای خواننده علیرضا طلیسچی با کیفیت های ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه متن میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد ♩ شعر و ملودی: علیرضا طلیسچی Download Exclusive Music By : […]

نوشته دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

دانلود آهنگ قدیمی علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد

هم این در رسانه معتبر موزیک ترین | دانلود آهنگ جذاب و به یاد ماندنی این زمستونم تموم شد با صدای خواننده علیرضا طلیسچی با کیفیت های ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه متن

میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد ♩ شعر و ملودی: علیرضا طلیسچی

Download Exclusive Music By : « Alireza Talischi – In Zemestoonam Tamoom Shod » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد

متن آهنگ این زمستونم تموم شد علیرضا طلیسچی

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

بعد از یِکم دوری… بعد از یه روزِ سـرد…♯♫♪

خورشـید تابیدُ… روزایِ خوب اومد!…♯♫♪

دلخور شُـدیم از هم؛ این تاثیرِ دوری بود…♯♫♪

♪♬ شعر و ملودی: علیرضا طلیسچی

تعریف کن واسم! بگو، حالـت چجوری بود؟!؟!…♯♫♪

این زمسـتونم تموم شد… ما به دلتنگی، دُچـاریم…♯♫♪

وب سایت موزیک ترین

خِیلیا بودن و رفتن… بد و خــوب خاطره داریم…♯♫♪

منوتو امروز میتونیم! روو تنِ خاطره، حـک شیم!…♯♫♪

پاک و عاشـق مثلِ بارون… مثلِ برف، ساده ببَخشیم…♯♫♪

اگه تنها شدی، امسال! همه چی، بَرات یه باخـت شد…♯♫♪

♪♬ میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد

زندگیت رفـت، رویِ تکرار! مثلِ دیروز، ینواخت شد…♯♫♪

یه روزِ تازه شــروع کن!! باز دوباره، بچگی کن!!…♯♫♪

زندگی ادامـه داره… پس دوباره؛ زنـدگی کن!…♯♫♪

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد

نوشته دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی ۱۷۵

دانلود آهنگ قدیمی علیرضا طلیسچی ۱۷۵ در این لحظه می توانید آهنگ شنیدنی و به یاد ماندنی علیرضا طلیسچی به نام ۱۷۵ را با بهترین کیفیت ممکن و متن ترانه از وبسایت موزیک ترین دانلود کنید.. تنظیم قطعه: امیر بهادر دهقان ♫ ملودی و شعر: علیرضا طلیسچی Download Exclusive Music By : « Alireza Talischi – ۱۷۵ […]

نوشته دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی ۱۷۵ اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

دانلود آهنگ قدیمی علیرضا طلیسچی ۱۷۵

در این لحظه می توانید آهنگ شنیدنی و به یاد ماندنی علیرضا طلیسچی به نام ۱۷۵ را با بهترین کیفیت ممکن و متن ترانه از وبسایت موزیک ترین دانلود کنید..

تنظیم قطعه: امیر بهادر دهقان ♫ ملودی و شعر: علیرضا طلیسچی

Download Exclusive Music By : « Alireza Talischi – ۱۷۵ » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی 175

متن آهنگ ۱۷۵ علیرضا طلیسچی

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

یه ماهـی داشت؛ میخواست آزاد باشه!…♯♫♪

میخواسـت؛ دریا بِره… شاد باشه!…♯♫♪

میونِشون، یکم دوری فقــط بود…♯♫♪

ولی دریام، یکَم بی معرفت بود…♯♫♪

دنبالِ ماهـی، تا دریا رسیده…♯♫♪

♫ تنظیم: امیر بهادر دهقان

اما دریا هم، ازش قطــعِ اُمیده…♯♫♪

هرکی برگشـته… نِشونیشو نداره!…♯♫♪

یکی میگفت: دیدَتـش بیقَراره…♯♫♪

مادری که جز خدا؛ راهی نداره!!!…♯♫♪

احتـیاجی، به شِناسایی نداره…♯♫♪

وب سایت موزیک ترین

چون قراره، تویِ انتــظار بمیره!…♯♫♪

بایدم، عشـقِشو اشتباه بگیره!…♯♫♪

بوشو حس میکنه؛ تووو همـین حوالی…♯♫♪

گریه میکنه؛ واسه یه تُنگِ خالی…♯♫♪

میـــسپُره پیداش کنن! میشینه هَر جا…♯♫♪

♫ آهنگ و شعر: علیرضا طلیسچی

خونشو میبره… تا نزدیـک دریاااا…♯♫♪

بی هوا براش میخواد؛ غذا بِریزه…♯♫♪

هرکسـی شبیهِشـه خیلی عزیزه!…♯♫♪

بس که توو دلــش؛ پُر از غُصّه و دَرده…♯♫♪

دردِ زانو هـاشو؛ هیچوقت حـس نکرده…♯♫♪

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

کد آهنگ پیشواز ایرانسل ۱۷۵

کد شماره ۱: ۵۵۱۱۰۲۸۹

کد شماره ۲: ۵۵۱۱۰۲۹۰

کد شماره ۳: ۵۵۱۱۰۲۹۱

ارسال کد مورد نظر به شماره ۷۵۷۵ برای فعالسازی

کد آوای انتظار همراه اول ۱۷۵

ارسال کد ۸۲۲۵۶ به شماره ۸۹۸۹ جهات فعالسازی

علیرضا طلیسچی ۱۷۵

نوشته دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی ۱۷۵ اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

قصه غم انگیز فرار مالیاتی پزشکان/پزشکان درون برابر پرداخت چقدر مالیات مقاومت می‌کنند؟

به گفته خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، امروز مصوبات کمیسیون تلفیق درمورد مالیات پزشکان که با انتقاد گسترده تشکل های صنفی پزشکان مواجه شده بود، درون صحن علنی مجلس مورد تحقیق قرار می گیرد و انتخاب تکلیف می شود. کمیسیون تلفیق مجلس درون راستای مقابله با فرار مالیاتی و درون قالب دو بند الحاقی به تبصره ۶ لایحه بودجه ۹۸، پزشکان را ملزم به استفاده کردن از پایانه فروشگاهی (دستگاه پوز) و مراکز درمانی را ملزم به پرداخت ۱۰ درصد دستمزد پزشکان به حساب سازمان امور مالیاتی کشور بابت علی الحساب مالیات کرده بود.

*جنجال های توزیع یک متن درون صحن علنی مجلس درمورد فرار مالیاتی پزشکان

براساس این گفته، درون جلسه روز گذشته صبح صحن علنی مجلس شورای اسلامی و درون حین تحقیق پیشنهاد محمد دهقانی درمورد دریافت مالیات پلکانی از کارانه اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و پزشکان که نهایتا به تصویب رسید، توزیع متنی توسط نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون تلفیق مجلس درمورد فرار مالیاتی پزشکان حاشیه ساز شد.

بهروز بنیادی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درون تذکری گفت: برگه ای درون رابطه با پرداخت مالیات مشاغل مختلف درون مجلس پخش شد که آمار مندرج درون آن صحیح نیست و محتوای آن جای بحث دارد.

 علی مطهری نایب رئیس مجلس و رئیس جلسه درون جواب به این تذکر گفت: هیچیک از اعضای هیات رئیسه این برگه را امضا نکرده اند و مسئول آن آقای رحیمی هست، درون واقع توزیع با مجوز ایشان صورت گرفته هست.

علیرضا رحیمی عضو هیئت رئیسه مجلس نیز درون توضیحی درمورد این موضوع گفت: درون حال حاضر درخواست کننده فرمی را پر می کند و معلوم می شود متن توسط چه کسی نوشته شده هست. همچنین این برگه به درخواست آقای نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات درون صحن علنی توزیع شده هست. هیات رئیسه معمولا به محتوای برگه ها وارد نمی شود و محتوا از سمت هیات رئیسه قابل تایید نیست، لذا صحت و سقم آن با خود درخواست کننده ازبرای توزیع هست.

نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون تلفیق مجلس نیز درون این باره گفت: من طبق روال همیشگی برگه درخواست خود را خدمت دکتر لاریجانی رئیس مجلس ارائه دادم و ایشان گفتند؛ برگه درون صحن توزیع و ارائه شود و معمولا نیز درون چنین برگه هایی مستندات ذکر می شود، ممکن هست برداشت بعضی این باشد که مستندات قابل دفاع نیست، ولی کسی نمی تواند درون مستندات مراکز مهمی همچون مرکز پژوهش ها که عقل منفصل مجلس هست، تردید کند.

علی مطهری نایب رئیس مجلس مجددا توضیح داد: مرکز پژوهش‌ها عنوان کرده که این آمارها مورد تاییدشان نیست.

این قضیه آخر نیافت و درون اواخر جلسه روز گذشته عصر مجلس، نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد درون مجلس خواستار عنوان تذکر شفاهی براساس اصل ۷۵ قانون اساسی شد ولی علی مطهری نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر عهده داشت اجازه نداد که وی تذکر خود را بیان کند. نایب رئیس مجلس گفت: برگه ای که وی توزیع کرد (درون جلسه نوبت صبح، مرکز پژوهش ها عنوان کرده بودند که از سوی این مرکز ارائه نشده هست) ولی طبق مدارکی که آقای پژمانفر ارائه کردند گزارشی از سوی مرکز پژوهش های مجلس بوده هست.

با این وجود، پژمانفر درون دقایق پایانی جلسه روز گذشته عصر صحن علنی مجلس درون تذکر شفاهی درمورد این موضوع گفت: درون صحن نوبت صبح امروز گزارشی درمورد فرار مالیاتی پزشکان ارائه کردم، درون این راستا نمایندگان مرجع فرار مالیاتی ۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومانی پزشکان را جویا شدند و بنده نیز مرکز پژوهش ها را به عنوان مرجع معرفی کردم.

نماینده مردم مشهد درون مجلس خطاب به مطهری که ریاست جلسه علنی مجلس را برعهده داشت، افزود: شما صحت عدد را از نماینده مرکز پژوهش ها جویا شدید و ایشان بیان کرد ما گزارشی ندادیم.

وی با بیان اینکه عین گفته را ازبرای شما قرائت می کنم، اظهار کرد: درون صفحه ۳۲ این گفته آمده هست مقدار واقعی مالیات پزشکان حداقل ۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان درون سال تخمین زده شده هست؛ درون حال حاضر بسیاری از پزشکان به فرار مالیاتی متهم هستند.

پژمانفر ادامه داد: به نظر می رسد هیات رئیسه تحت تاثیر بعضی فشارها قرار گرفته که با صحبت های بنده درمورد اعداد و ارقام مربوط به مالیات پزشکان اینگونه برخورد کرد.

علی مطهری درون جواب به این نماینده بیان داشت: نماینده مرکز پژوهش ها درون جلسه حاضر بود و ما از ایشان درون مورد صحت اطلاعات سوال کردیم این به معنای تحت تاثیر قرار گرفتن نیست.

صفحه ۳۲ گفته شماره ۱۶۲۱۹ مرکز پژوهش های مجلس با عنوان “تحقیق لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور ۱٫ نکات با اهمیت و محورهای تصمیم گیری (ویرایش اول)” که اوایل دی ماه امسال منتشر شد

* فرار مالیاتی پزشکان چقدر هست؟

به گفته فارس، ولی متنی که پژمانفر درمورد فرار مالیاتی پزشکان درون میان نمایندگان مجلس توزیع کرده بود و اعتراض اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس که عمدتا پزشک هستند را برانگیخت، چه بود؟

درون بخشی از متن پژمانفر که تصویر آن درون زیر آمده هست، درمورد مالیات پزشکان آمده بود: «-مقدار مالیاتی که پزشکان می‌پردازند ۱۵۰ میلیارد تومان درون سال هست.

– برآورد سازمان امور مالیاتی از مقدار مالیاتی که پزشکان باید بپردازند ۷۰۰ میلیارد تومان هست.

– بر اساس گفته مرکز پژوهش‌های مجلس مقدار مالیات واقعی پزشکان ۶۷۰۰ میلیارد تومان هست».

درون قسمت دیگری از متن این عضو کمیسیون تلفیق مجلس درمورد فرار مالیاتی پزشکان آمده هست: «پزشکان تخمین ۶۷۰۰ میلیارد تومانی مرکز پژوهش‌های مجلس از میزان واقعی مالیات پزشکان را غیر واقعی می‌دانند. ولی آمارهای رسمی واقعیت این میزان فرار مالیاتی را تأیید می‌کند:

-بر اساس گفته مرکز ملی آمار از حساب‌های ملی سلامت کل خرج‌های سلامت درون سال ۹۵ بالغ بر ۱۲۱ هزار میلیارد تومان بوده هست.

-بر اساس حساب‌های ملی سلامت، ۸۵ درصد خرج‌های سلامت به قسمت درمان اختصاص داشته هست به این معنی معادل ۱۰۰ هزار میلیارد تومان.

-براساس گفته مرکز پژوهش‌های مجلس از عملکرد سازمان بیمه سلامت ایران، دستمزد پزشکان ۳۷ درصد از کل خرج‌های درمانی را به خود اختصاص می‌دهد به این معنی معادل ۳۷ هزار میلیارد تومان.

-با درون نظر گرفتن سقف معافیت مالی ازبرای ۱۳۰ هزار پزشک و میانگین مالیات ۲۰ درصدی پزشکان باید ۶۷۰۰ میلیارد تومان مالیات بپردازند».

گفتنی هست حساب های ملی سلامت توسط مرکز آمار ایران منتشر می شود و اخیرا حساب های ملی سلامت سال ۹۵ منتشر شده هست.

به گفته فارس، حال باید دید نمایندگان مجلس با تصویب بندهای الحاقی ۱ و ۲ تبصره ۶ لایحه بودجه ۹۸ که پزشکان را ملزم به استفاده کردن از پایانه فروشگاهی (دستگاه پوز) و مراکز درمانی را ملزم به پرداخت ۱۰ درصد دستمزد پزشکان به حساب سازمان امور مالیاتی کشور بابت علی الحساب مالیات کرده هست و گام بزرگی درون راستای مقابله با فرار مالیاتی پزشکان هست، موافقت می کنند یا خیر؟

انتهای پیام/