با اهمیت‌ترین جرم نامزد ریاست جمهوری آمریکا

گروه غرب از نگاه غرب خبرگزاری فارس: از زمانی که تولسی گابارد عنوان کرده هست که درون انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا شرکت خواهد کرد، شخصیت و موضوع نامزدی وی به یکی از موضوعات مباحث نفرت پراکنانه تبدیل شده هست. من پس از آنکه پیام نسبتا کوتاهی درون مورد وی پست کردم، ایمیل های وحشتناکی دریافت کرده ام که به من هشدار می دهند وی یک نامزد بدلی هست و من نباید «سوار واگن وی شوم» وگرنه مهر تایید بر وی زده ام.
ولی اول و با اهمیت تر از همه اینکه من به هیچ شکل و روشی – تکرار می کنم- وی را تایید نمی کنم. با این حال از نظر من وی و آنچه که پیرامون وی درون حال رخ دادن هست بسیار جالب توجه هست و قصد دارم نگاهی دقیق تر به آن بیندازم. این کار به معنای تحقیق یا تجزیه و تحلیل ایده ها، پلتفرم سیاسی یا شانس انتخاب شدن وی نیست. همچنین تلاش ندارم ذهن وی را بخوانم و کاری را کنم که خیلی های دیگر دارند می کنند و محرمانه عنوان می کنند که من می دانم کدام یک ار ارزش ها، ایده ها یا طرح های وی حقیقی هستند. من چنین کاری نمی کنم.
ولی چند مسئله درارتباط با وی وجود دارد که می توان آنها را مورد ملاحظه قرار داد و من هم قصد دارم چنین کاری کنم.
اول آنکه ممکن هست انسان چنین تصور کند که وی یک نامزد «رویایی» ازبرای حزب دموکرات به شمار می آید: وی زن هست، سفید پوست نیست، از پیشینه «میهن پرستانه» منزهی برخوردار هست، آشکارا هم ظاهر بسیار خوبی دارد و هم بسیار با هوش هست، درون گذشته اش هیچ نقطه تاریکی وجود ندارد (دست کم نقطه تاریکی که تاکنون از آن باخبر شده باشیم) و سرانجام اینکه وی با دار و دسته بدنام کلینتون همکاری ندارد. پس درصورتیکه شما یک دموکرات هستید، چه چیزی  درون وی وجود دارد که از آن خوشتان نمی آید؟
ولی همانصورت که همه ما دیده ایم، رسانه های صهیونیستی «لیبرال» شناخته شده با شدت و حدت از تولسی گابارد نفرت دارند. شاید نه به آن اندازه که این رسانه های صهیونیستی از ترامپ یا پوتین نفرت دارند، ولی باز هم از وی نفرت دارند، سطوح خصومتی که علیه وی وجود دارد حقیقتا حیرت انگیز هست. شاید چنین چیزی عجیب به نظر برسد، تا زمانی که بفهمید که تولسی گوبارد نیز درست مثل دونالد ترامپ، تمام حرف های گفتنی را درمورد اسرائیل بر زبان آورده هست، ولی این حرف ها ازبرای برآوردن رضایت لابی صهیونیستی آمریکا تقریبا «کافی» نبوده اند. با جستجویی کوتاه درون اینترنت می توانید نوع سخنانی را که گوبارد درمورد اسرائیل و مطبوعات طرفدار اسرائیل بیان کرده پیدا کنید.
مجموع این مطالب درون یک کلام نشان می دهند که «گوبارد به اندازه کافی طرفدار اسرائیل نیست.» ولی آیا این دلیل اصلی خصومتی هست که نسبت به وی وجود دارد؟ من فکر نمی کنم اینطور باشد.
به اعتقاد من «گناه نهایی» واقعی گوبارد این هست که وی مخالف جنگ های خارجی هست. این درون واقع مادر تمام جرایم اومحسوب می شود!
آنگلو صهیونیست ها درون پی این بودند که سوریه را پاره پاره و آن را به تکه های کوچکی تقسیم کنند که قسمت بیشتر آن تحت اداره دیوانگان تکفیری قرار بگیرد. آن وقت این تولسی گوبارد عملا جرات به خرج داده و رفته تا با «اسد حیوان» این (تازه ترین) «هیتلر تازه» که «مردم خودش را با سلاح های شیمایی به قتل می رساند» صحبت کند. و این حتی جنایت بدتری هست، درصورتیکه حتی بتوان تصور چنین چیزی را کرد! وی چطور جرات کرده از اربابان آنگلو صهیونیست خود نافرمانی کند؟
پس روشن هست که مخالفت با جنگ های غیرقانونی و جرات نافرمانی از نئوکان ها را به خرج دادن، جرایمی چنان بزرگ و شیطانی اند که سزاوار به مسیر انداختن کارزاری هیستری زده ازبرای درون هم کوبیدن گابارد هستند، کارزاری که مدتی هست شاهد آن هستیم. تا جایی که حتی مسیحی نبودن، سفیدپوست نبودن، مرد نبودن و «لیبرال» بودن به هیچ وجه ماهیت شنیع و هولناک «جرایم» وی را جبران نمی کند.

این پدیده درمورد ماهیت واقعی جامعه آمریکا چه به ما می گوید؟
همچنین جالب هست اشاره کنم که شدیدترین (و احمقانه ترین) حملات علیه گابارد از سوی رسانه ها و روزنامه نگاران «محافظه کار» صورت نگرفته هست. به هیچ وجه! بیشتر این حملات به خصوص شدیدترین آنها از ناحیه منبع ها ظاهرا «لیبرال» انجام شده اند، اتفاقی که به ما می گوید درون ایالات متحده سال ۲۰۱۹ به افرادی که آرا و افکار لیبرال دارند «لیبرال» نمی گویند، بلکه به افرادی گفته می شود که درون برابر امپریالیسم و جنگ سر تعظیم خم می کنند، کسانی که ذره ای به هیچ کدام از ارزش های «لیبرال» واقعی اهمیتی نمی دهند و از شعارهای شبه لیبرال ازبرای حمایت از جنگ درون خارج از آمریکا و دیکتاتوری توانگرسالارانه درون درون آمریکا استفاده کردن می کنند.
ولی درون مورد شخص گابارد، وی پیشاپیش توانسته هست به طور علنی حمایت یکی از تهوع آورترین لابی های آمریکا (لابی همجنسگرایان) را درون مسئله ازدواج به دست آورد و من از وی کاملا این انتظار را دارم که بتواند توجه لابی صهیونیستی را نیز به دست آورد، درست همانصورت که ترامپ از زمانی وارد کاخ سفید شده هر روز این کار را انجام داده هست. پیداست که چهره های شناخته شده آمریکا مثل گوبارد و ترامپ هم اکنون این واقعیت ساده را درک نمی کنند که خود را خوار و التماس کردن به هر مقداری که باشد، هیچگاه نخواهد توانست نئوکان ها یا لابی صهیونیستی را اقناع کند.
درون واقع دو اتفاق بیشتر از همه محتمل هست که درون آینده رخ دهد:۱) تولسی گابارد نسبت به آرمان ها و دیدگاه هایش صادق باقی بماند و نتواند هیچ پولی ازبرای کارزار انتخاباتی اش به دست آورد ۲) تولسی گابارد نظر نئوکان ها و دولت عمیق را جلب کند و به یک اوباما / ترامپ دیگر تبدیل شود.
البته درون تئوری گزینه سومی نیز محتمل هست (هرگز نگو هرگز!) ولی  از نظر من بسیار نامحتمل می آید: اینکه تولسی گابارد  پا جای پای ترامپ بگذارد و با وجود کارزار رسانه ای گسترده نفرت پراکنانه ای که علیه وی صورت می گیرد پیروز انتخابات شود و زمانی که توانست پا به کاخ سفید بگذارد، کاری را انجام دهد که ترامپ درون انجام آن ناتوان ماند، به این معنی مستقیما مردم آمریکا را راضی کند که درون کارزاری بی رحمانه ازبرای «زهکشی تالاب» از وی حمایت کنند (به معنای نشان دادن مسیر خروج به نئوکان ها و دولت عمیق آنهاست). این همان کاری هست که پوتین پس از آنکه به هر شکل به قدرت رسید، دست کم به نوعی انجام داد. صراحتا بگویم به خاطر کیفیات بسیار واقعی گابارد هرگز به ذهنم خطور نکرده که به وی به عنوان یک «پوتین آمریکا» نگاه کنم. بگذریم که وی آن نوع حمایت های نهادی و مردمی که پوتین پشت سر خود داشت نیز برخوردار نیست. پس درون حالی که من هرگز نخواهم گفت هرگز، نفسم را ازبرای تحقق یافتن این گزینه حبس می کنم…
سرانجام اینکه درصورتیکه گابارد حقیقتا «واقعی» هست، درون این صورت دولت عمیق احتمالا وی را «کندی» خواهد کرد و تقصیر آن را برگردن روسیه یا ایران خواهد انداخت.
درون کمترین حالت وی کاری را انجام می دهد که «اشغال وال استریت» با «۱درصدی هایش» انجام داد که اساسا غلط بود. درصد واقعی بسیار پایین تر هست، ولی از نظر سیاسی بسیار موثر هست. درون این صورت گابارد می گوید که هر دو حزب شبیه هم هستند و مفاهیمی از این دست را به عرصه عمومی می کشاند: «جنگ افروزان درون برج عاج های خود به فکر مسیر انداختن جنگ های تازه و مکان های جدیدی ازبرای مردن انسان ها هستند.» این کار ازبرای آرمان صلح و مخالفت با امپریالیسم بسیار خوب و مفید هست، ولی زمانی مفاهیم مرتبط با «جرم فکر کردن» به جریان اصلی تبدیل می شوند، آنگاه جریان اصلی فرومی پاشد!
با اهمیت ترین دستاورد تولسی گابارد دست کم تاکنون، ثابت کردن این بوده که به اصطلاح «لیبرال ها» ازبرای مسئله نژاد کوچک ترین ارزشی قائل نیستند، ازبرای جنسیت کوچک ترین ارزشی قائل نیستند، ازبرای اقلیت ها کوچک ترین ارزشی قائل نیستند، ازبرای چیزهایی چون «به کهنه سربازانمان بیندیشیم» یا هر چیز دیگر کوچک ترین ارزشی قائل نیستند. تنها چیزی که به آن اهمیت می دهند قدرت، امپراتوری و جنگ هست. این چیزی هست که آنها به آن اهمیت می دهند. تولسی گابارد مدرک زنده ای هست از اینکه دموکرات های آمریکا و دیگر متظاهران به «لیبرال» بودن همگی درون برابر قدرت، امپراتوری و جنگ سرتعظیم فرود می آورند. آنها همچنین ازبرای جلوگیری از تبدیل شدن (بالاخره!) آمریکا به کشوری «عادی» از هیچ کاری فروگزار نمی کنند و کمترین اهمیتی ازبرای سرنوشت مردم آمریکا قائل نیستند. تنها چیزی که آنها ازبرای ما می خواهند این هست که ما به رعایای آنها تبدیل شویم.
تمام این ها به سختی می توان گفت که خبر تازه ای هست. ولی این واکنش هیستریک درون قبال عنوان نامزدی گابارد، یک مدرک بسیار گویا و سودمند از این واقعیت هست که ایالات متحده آمریکا یک کشور اشغال شده به دست خارجی هست که هیچ حق حاکمیت یا دموکراسی درون آن وجود ندارد. درون مورد رسانه های آمریکایی آنها مایه رشک خیلی از دیکتاتورها هستند. حال چه مسئله تهاجم درون دست کار آمریکا علیه ونزوئلا باشد و چه واکنش به پدیده تولسی گابارد، نشانه هایی ازبرای تشخیص مشکل وجود دارد و ما می توانیم با استفاده کردن از تعبیر پزشکی مرسوم، با اطمینان بگوییم که «چشم انداز سلامت بیمار تیره و تار هست».
نویسنده: پایگاه ساکر (THE SAKER)
منبع: yon…ir/wlbvC

انتهای پیام.

دانلود آهنگ نیما مسیحا سر اومد زمستون

دانلود آهنگ قدیمی نیما مسیحا سر اومد زمستون در این ساعت در رسانه بزرگ موزیک ترین | دانلود آهنگ شنیدنی و فوق العاده زیبای سر اومد زمستون با صدای خواننده نیما مسیحا با کیفیت های ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن ترانه قابل دانلود می باشد.. ملودی: نیما مسیحا ♫ شاعر: سعید سلطان پور Download Exclusive Music […]

نوشته دانلود آهنگ نیما مسیحا سر اومد زمستون اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

دانلود آهنگ قدیمی نیما مسیحا سر اومد زمستون

در این ساعت در رسانه بزرگ موزیک ترین | دانلود آهنگ شنیدنی و فوق العاده زیبای سر اومد زمستون با صدای خواننده نیما مسیحا با کیفیت های ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن ترانه قابل دانلود می باشد..

ملودی: نیما مسیحا ♫ شاعر: سعید سلطان پور

Download Exclusive Music By : « Nima Masiha – Sar Oomad Zemestoon » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ نیما مسیحا سر اومد زمستون

متن آهنگ سر اومد زمستون نیما مسیحا

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

سر اومد زمستون… شکُـفته بَهارون…♯♫♪

گلِ سرخِ خورشــید؛ باز اومدُ… شب شد؛ گُریزون…♯♫♪

کـوه ها لاله زارن… لاله ها بیدارن…♯♫♪

♪♬ ملودی: نیما مسیحا

توو کـوه ها دارن؛ گل… گل… گل… آفـتابُ میکارَن…♯♫♪

تویِ کوهســتون؛ دلش بیداره…♯♫♪

عطرِ گُل و گـندم؛ داره میاره!!!…♯♫♪

وب سایت موزیک ترین

( تویِ سینـش؛ جـان… جان… جان…♯♫♪ ) ۲ بار خوانده می شود

یه جنگل؛ ستاره داره… جان! جـان!…♯♫♪

یه جنگل، سِــتاره داره!!!…♯♫♪

♪♬ شعر: سعید سلطان پور

لبِـش خنده یِ نور… دلش شعله یِ شـور…♯♫♪

صداش چشـمه و یادش، آهویِ جنگلِ دور!…♯♫♪

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

نیما مسیحا سر اومد زمستون

نوشته دانلود آهنگ نیما مسیحا سر اومد زمستون اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی نباشی پیشم

دانلود آهنگ قدیمی علیرضا طلیسچی نباشی پیشم در این ساعت با ما باشید با | دانلود آهنگ شنیدنی و خاطره انگیز علیرضا طلیسچی با نام نباشی پیشم با کیفیت های عالی و خوب به همراه متن آهنگ در وبسایت موزیک ترین شعر، تنظیم و ملودی: علیرضا طلیسچی ♩ میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد Download Exclusive Music By : […]

نوشته دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی نباشی پیشم اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

دانلود آهنگ قدیمی علیرضا طلیسچی نباشی پیشم

در این ساعت با ما باشید با | دانلود آهنگ شنیدنی و خاطره انگیز علیرضا طلیسچی با نام نباشی پیشم با کیفیت های عالی و خوب به همراه متن آهنگ در وبسایت موزیک ترین

شعر، تنظیم و ملودی: علیرضا طلیسچی ♩ میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد

Download Exclusive Music By : « Alireza Talischi – Nabaashi Pisham » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی نباشی پیشم

متن آهنگ نباشی پیشم علیرضا طلیسچی

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

با اینکه؛ نمیـبینم دیگه! تو رو هرگز!…♯♫♪

دوباره نبــودنِ تو، توو زندگیم تاثیر گذاره…♯♫♪

آروم ترم… جز وقتی؛ داره بارون میـباره…♯♫♪

با اینکه؛ همه چی مثـلِ قبل؛ جور نیست!…♯♫♪

شعر، تنظیم و ملودی: علیرضا طلیسچی/

ولی خوشــبختیَم، دور نیست…♯♫♪

میرسه… یه روزی که یه نفر؛ جـات میاد که اندازه یِ تو، مغـرور نیست!!!…♯♫♪

نباشی پیشَم… سخـت میگذره، بی شَک…♯♫♪

اما باز، میشه تحمُّل کرد…♯♫♪

وب سایت موزیک ترین

خستم از دنیا… از مـنِ بی تو؛ از یه مُشت خاطره یِ بودن…♯♫♪

دیونه میشم… وقتی رو دیوار؛ نقشی از لبخندِ تو پیدا نیـست…♯♫♪

قدِ تو؛ هیچکی منو نَرنجوند…♯♫♪

حیفِ من! حیفِ این احــساس…!…♯♫♪

با اینکه چشمامو تَر کردی… ازت نمیخوام؛ که بَرگردی…♯♫♪

کسـی که با تو؛ دِل خوش میشه… دلش با همینا، خوش میشه…♯♫♪

میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد/

با اینکه گرفتی! جون از من، ازت نمیخوام؛ که بیـای اصلا…♯♫♪

دلم نمـیخواد… که برگردی؛ بببن!! با دلم چکار کردی؟!؟!…♯♫♪

دنبالت میگشتم… سایه به سـایه…♯♫♪

حیرون و سرگردون… توو کوچه با یه نامه یِ قدیمی؛ تو رو هر روز صـدا کردم…♯♫♪

خسته و بی بال و پر سرد و سَــردرگُم… روزی هزار دفعه؛ بینِ این مَردم…♯♫♪

هر کی شـبیهِ تو بودُ… نگاه کردم!!!…♯♫♪

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

کد آهنگ پیشواز ایرانسل نباشی پیشم

نباشی پیشم ۱: ۵۵۱۱۱۱۰۹

نباشی پیشم ۲: ۵۵۱۱۱۱۱۰

نباشی پیشم ۳: ۵۵۱۱۱۱۱۱

ارسال عدد مورد نظر به شماره ۷۵۷۵ برای فعالسازی

علیرضا طلیسچی نباشی پیشم

نوشته دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی نباشی پیشم اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

اعزام ۱۲۵ هزار بازنشسته تأمین اجتماعی به مشهد/۱۵۸ هزار زن خانه‌دار بیمه شدند

محمدرضا جعفریان درون گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، درمورد عملکرد این معاونت اظهار داشت:از سال ۹۶ تاکنون اقدامات گسترده‌ای درون معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی اتفاق افتاده هست که به عنوان عملکرد به بخشی از آنها اشاره می‌کنم. 

وی درمورد برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیشگیری و کاهش حوادث ناشی از کار اظهار داشت: با توه به تغییر رویکرد صندوق‌های بیمه‌های درون سایر کشورها از سمت “غرامت‌محور” به “پیشگیری‌محور” و ضرورت ایجاد و نهادینه‌سازی این رویکرد درون میان نهادهای فعال درون این حوزه درون کشور و بخصوص سازمان تامین اجتماعی این معاونت اقدامات و برنامه‌هایی را درون این خصوص درون دستور کار قرار داد. 

دوره‌های آموزشی پیشگیری از حوادث ناشی از کار جهت ۵۰ هزار نفر از کارگران ساختمانی

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: تهیه دستورالعمل برگزاری دوره‌های آموزشی پیشگیری از حوادث ناشی از کار جهت ۵۰ هزار نفر از کارگران ساختمانی سراسر کشور و انتخاب وظایف هر یک از مجریان یکی از اقداماتی بود که درون سال جاری اتفاق افتاد. 

جعفریان درمورد انعقاد قرارداد با سازمان دانش‌آموزی به قصد بازدید دانش‌آموزان از واحدهای اجرایی سازمان نیز اظهار داشت: دومین دوره بازدید دانش‌آموزی از واحدهای اجرایی سازمان تامین اجتماعی با هدف ترویج و گسترش مفاهیم بیمه و تامین اجتماعی درون سنین پایه اجرایی شد. 

وی ادامه داد: این طرح از بهمن ۹۶ شروع و درون اردیبهشت ۱۳۹۷ به آخر رسید و بالغ بر ۳۲ هزار نفر از دانش‌آموزان از ۵۰۰ شعبه تامین اجتماعی بازدید به عمل آوردند. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی به برگزاری بیستمین دوره مسابقات قرآنی سراسر کشور اشاره کرد و گفت: این دوره از مسابقات قرانی ویژه کارکنان شاغل درون سازمان تامین اجتماعی با سه رویکرد صرفه‌جویی درون خرج‌ها، شفافیت و جامعیت درون ۶ رشته قرآنی با شرکت حدود ۸ هزار نفر انجام شد. 

آموزش مفاهیم تأمین اجتماعی درون کتب درسی

وی درون جواب به پرسشی مبنی بر اینکه درون حال حاضر کتب درسی درخصوص بیمه و تامین اجتماعی درون مدارس تدریس می‌شود،‌گفت: جانمایی مفاهیم بیمه و تامین اجتماعی درون کتب درسی مطالعات اجتماعی مقطع هنرستان و دبیرستان اتفاق افتاده هست و تعداد ۱۰ مورد از مفاهیم بیمه و تامین اجتماعی درون مقاطع مختلف تدریس می‌شود. 

جعفریان درون ادامه به برگزاری مسابقات کتابخوانی بر ای کارکنان تامین اجتماعی درون سراسر کشور اشاره کرد و گفت : درون سال‌های ۹۶ و ۹۷ مسابقات کتابخوانی ازبرای کارکنان سازمان برگزار شد و این کار درون راستای افزایش سرانه کتابخوانی درون کشور بود که درون سال ۹۶ ، ۴ دوره این مسابقات برگزار شد که حدود ۱۰ هزار نفر شرکت کردند و تاکنون درون سال جاری ۵ دوره مسابقات کتابخوانی برگزار کردیم که حدود ۱۷ هزار نفر درون آن شرکت داشتند و کتاب‌هایی با عناوین سیره زندگی و سبک زندگی حضرت زهرا (س)، اصول و مبانی بیمه‌های تامین اجتماعی  و تامین اجتماعی توسعه فراگیر بوده هست. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی بیان داشت: ما درون پی ارائه مفاهیم تامین اجتماعی به دانشگاه‌ها نیز هستیم و درون  این خصوص اجرای برنامه گفتمان سازی مفاهیم تامین اجتماعی را درون دانشگاه‌های کشور با همکاری موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی شروع کردیم. درون اجرای این برنامه گروهی از اساتید دانشگاه با ارائه دیدگاه‌های خود پیرامون تامین اجتماعی به طرح بحث‌های علمی، نظری و علمی از نظر بیمه و تامین اجتماعی کار می‌کنند و  جامعه دانشگاهی را با مفاهیم و کارکردهای تامین اجتماعی آشنا می‌کنند.

وی گفت: پیش‌بینی ما این بوده هست که این برنامه درون ۵۲ دانشگاه کشور برگزرا شود که درون حال حاضر جمعا درون دو سال گذشته درون ۲۲ دانشگاه این کارگاه‌ها برگزار شده هست. 

جعفریان بیان داشت: طرح جدیدی که درون حوزه تامین اجتماعی و توجه به کارگران و کارفرمایان برگزار شده هست مسیر‌اندازی کلینیک کارگاهی هست که این طرح به صورت پایلوت درون استان البرز درون حال اجرا هست و بزودی درون سراسر کشور اجرایی می‌شود. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی درخصوص این طرح اظهار داشت: شناسایی و طبقه‌بندی کارگاه‌های مشکل‌دار، بحرانی، نیمه بحرانی و فعال می‌تواند راهگشای تدوین برنامه‌ها و طرح‌های پشتیبان و کمک‌کننده با شد تا با ایجاد بسترهای خاصی ازبرای تقویت بنگاه‌های اقتصادی و تولید محور مشکلات این بنگاه‌ها کاهش یابد. 

وی افزود: درون کشور بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار کارگاه وجود دارد که بعضا ممکن هست درون شرایط خاصی دچار مشکل مالی شوند و قادر به پرداخت حق بیمه و بدهی‌های خود به سازمان نباشند بنابراین شناسایی و طبقه‌بندی این کارگاه‌ها و کمک به آنها می‌تواند به تداوم فعالیت این کارگاه‌ها کمک کند. 

جعفریان به مسیر‌اندازی مشاوره کارگاهی درون کارگاه‌های فعال و تازه اشاره کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی با زیر پوشش قرار دادن گسترده وسیعی از آحاد جمعیت کشور و تعامل با بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد صنعتی،‌ تولیدی و خدماتی با گروه‌های مختلف اجتماعی درون ارتباط و تعامل مستمر هست. از این رو آموزش کارفرمایان و پیمانکاران و رابطان بیمه‌ای آنها به عنوان پل ارتباطی میان سازمان و کارفرمایان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هست و از ابتدای سال ۹۷ کارشناسان خبره سازمان درون بیش از ۵۰ کارگاه جدیدالتاسیس بزرگ حضور یافتند و مشاوره‌های بیمه‌ای لازم را دادند. 

اعزام ۱۲۵ هزار نفر از بازنشستگان و مستمری‌بگیران به مشهد مقدس

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی درمورد طرح اعزام مجانی بازنشستگان و مستمری‌بگیران به مسافرت زیارتی مشهد مقدس نیز اشاره کرد و گفت: این طرح از سال ۹۴ تاکنون با اعزام بیش از ۱۰۰ هزار نفر درون دست کار هست و درون سال جاری تاکنون ۲۵ هزار نفر از بازنشستگان و مستمری‌بگیران به مسافرت زیارتی مشهد اعزام شدند. 

وی به اجرای طرح نسیم سلامت درون قالب فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی ویژه بازنشستگان و مستمری‌بگیران اشاره کرد و گفت: مسابقات مقدماتی درون سراسر کشور درون میان پنج میلیون نفر از بازنشستگان و مستمری‌بگیران درون گروه آقایان و درون ۶ رشته ورزشی فوتبال، شطرنج،‌ دارت،‌ تیراندازی با تفنگ بادی و شنا و همینطور درون حوزه بانوان درون پنج رشته ورزشی شطرنج، دارت،‌ تیراندازی با تفنگ بادی ،‌ شنا و پینگ‌پنگ برگزار شده هست.  

جعفریان بیان داشت: پیاده‌روی‌های بزرگ جامعه بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی نیز اخیرا با حضور ۱۵۰۰ نفر از بازنشستگان و مستمری‌بگیران درون پارک ولایت با حضور مسئولان ارشد سازمان تامین اجتماعی برگزار شد. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی درمورد ارتقای سطح سواد سلامت بازنشستگان سالمند نیز گفت: این برنامه با هدف افزایش آگاهی و دانش بازنشستگان از نحوه مراقبت از خود، شناخت بیماری‌های مبتلا به دوران سالمندی،‌ افزایش سن تندرستی و … مراحل مقدماتی و پایلوت خود را درون سال ۹۶ گذراند و درون سال جاری با ابلاغ بخشنامه مربوط به ۶۶ کارگاه درون سراسر کشور اجرایی شده هست و درون حال حاضر بیش از ۱۳ هزار و ۶۰۰ نفر از این طرح بهره‌مند شدند. 

وی درمورد بهبود سطح معیشت بازنشستگان و مستمری‌بگیران گفت: درون این راستا طرحی مبنی بر ارائه تخفیف به بازنشستگان درون بعضی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای سراسر کشور اجرایی شده هست که جزئیات این طرح بزودی ارائه می شود. 

جعفریان درمورد خدمت ها مرکز ارتباطات مردمی (CRM) اظهار داشت: درون مرداد سال ۹۵ به قصد پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های مردم این مرکز مسیر‌اندازی شد و درون ابتدا تماس‌های تلفنی و مراجعه حضوری از طریق تماس با ۱۴۲۰ درون حوزه تهران بزرگ بود که درون فاز دوم درون سراسر کشور این سامانه پاسخگویی شروع به کار کرد. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی  گفت: با توجه به توزیع بسته حمایتی کالا از تاریخ دوشنبه ۱۰ دی ماه ۹۷ این مرکز درون راستای تکریم ارباب رجوع و مشتری‌مداری شروع به کار کرد و با توزیع مرحله دوم سبد کالا که درون ۲۸ دی ماه بود  آمار مراجعه به درگاه‌های این مرکز به شدت افزایش یافت به شکل‌ای که درون بعضی ساعات تعداد افراد صف انتظار سامانه تلفنی ۱۴۲۰ بالغ بر ۱۵۰ نفر بودند. 

وی گفت: توزیع سبد کالا طبق آمارهای موجود موجب افزایش ۱۱۴ درصدی مراجعین به درگاه‌های ارتباطی این مرکز درون دی ماه درون مقایسه با ماه گذشته بود. 

جعفریان بیان داشت: تعداد کل تماس‌های برقرار شده درون ماه‌های دی و بهمن با شماره ۱۴۲۰ یک میلیون و ۳۱۱ هزار و ۱۴۳ مورد بوده هست. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی درون ادامه درمورد بیمه زنان خانه‌دار، گفت: با اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته و آگاهی مردم از خدمت ها تامین اجتماعی بیمه زنان خانه‌دار از ۷۸ هزار نفر درون ابتدای سال ۹۵ به ۱۵۸ هزار نفر درون آخر آ ذر ماه سال ۹۷ رسیده هست. 

انتهای پیام/

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد

دانلود آهنگ قدیمی علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد هم این در رسانه معتبر موزیک ترین | دانلود آهنگ جذاب و به یاد ماندنی این زمستونم تموم شد با صدای خواننده علیرضا طلیسچی با کیفیت های ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه متن میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد ♩ شعر و ملودی: علیرضا طلیسچی Download Exclusive Music By : […]

نوشته دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

دانلود آهنگ قدیمی علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد

هم این در رسانه معتبر موزیک ترین | دانلود آهنگ جذاب و به یاد ماندنی این زمستونم تموم شد با صدای خواننده علیرضا طلیسچی با کیفیت های ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه متن

میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد ♩ شعر و ملودی: علیرضا طلیسچی

Download Exclusive Music By : « Alireza Talischi – In Zemestoonam Tamoom Shod » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد

متن آهنگ این زمستونم تموم شد علیرضا طلیسچی

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

بعد از یِکم دوری… بعد از یه روزِ سـرد…♯♫♪

خورشـید تابیدُ… روزایِ خوب اومد!…♯♫♪

دلخور شُـدیم از هم؛ این تاثیرِ دوری بود…♯♫♪

♪♬ شعر و ملودی: علیرضا طلیسچی

تعریف کن واسم! بگو، حالـت چجوری بود؟!؟!…♯♫♪

این زمسـتونم تموم شد… ما به دلتنگی، دُچـاریم…♯♫♪

وب سایت موزیک ترین

خِیلیا بودن و رفتن… بد و خــوب خاطره داریم…♯♫♪

منوتو امروز میتونیم! روو تنِ خاطره، حـک شیم!…♯♫♪

پاک و عاشـق مثلِ بارون… مثلِ برف، ساده ببَخشیم…♯♫♪

اگه تنها شدی، امسال! همه چی، بَرات یه باخـت شد…♯♫♪

♪♬ میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد

زندگیت رفـت، رویِ تکرار! مثلِ دیروز، ینواخت شد…♯♫♪

یه روزِ تازه شــروع کن!! باز دوباره، بچگی کن!!…♯♫♪

زندگی ادامـه داره… پس دوباره؛ زنـدگی کن!…♯♫♪

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد

نوشته دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی این زمستونم تموم شد اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی ۱۷۵

دانلود آهنگ قدیمی علیرضا طلیسچی ۱۷۵ در این لحظه می توانید آهنگ شنیدنی و به یاد ماندنی علیرضا طلیسچی به نام ۱۷۵ را با بهترین کیفیت ممکن و متن ترانه از وبسایت موزیک ترین دانلود کنید.. تنظیم قطعه: امیر بهادر دهقان ♫ ملودی و شعر: علیرضا طلیسچی Download Exclusive Music By : « Alireza Talischi – ۱۷۵ […]

نوشته دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی ۱۷۵ اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

دانلود آهنگ قدیمی علیرضا طلیسچی ۱۷۵

در این لحظه می توانید آهنگ شنیدنی و به یاد ماندنی علیرضا طلیسچی به نام ۱۷۵ را با بهترین کیفیت ممکن و متن ترانه از وبسایت موزیک ترین دانلود کنید..

تنظیم قطعه: امیر بهادر دهقان ♫ ملودی و شعر: علیرضا طلیسچی

Download Exclusive Music By : « Alireza Talischi – ۱۷۵ » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی 175

متن آهنگ ۱۷۵ علیرضا طلیسچی

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

یه ماهـی داشت؛ میخواست آزاد باشه!…♯♫♪

میخواسـت؛ دریا بِره… شاد باشه!…♯♫♪

میونِشون، یکم دوری فقــط بود…♯♫♪

ولی دریام، یکَم بی معرفت بود…♯♫♪

دنبالِ ماهـی، تا دریا رسیده…♯♫♪

♫ تنظیم: امیر بهادر دهقان

اما دریا هم، ازش قطــعِ اُمیده…♯♫♪

هرکی برگشـته… نِشونیشو نداره!…♯♫♪

یکی میگفت: دیدَتـش بیقَراره…♯♫♪

مادری که جز خدا؛ راهی نداره!!!…♯♫♪

احتـیاجی، به شِناسایی نداره…♯♫♪

وب سایت موزیک ترین

چون قراره، تویِ انتــظار بمیره!…♯♫♪

بایدم، عشـقِشو اشتباه بگیره!…♯♫♪

بوشو حس میکنه؛ تووو همـین حوالی…♯♫♪

گریه میکنه؛ واسه یه تُنگِ خالی…♯♫♪

میـــسپُره پیداش کنن! میشینه هَر جا…♯♫♪

♫ آهنگ و شعر: علیرضا طلیسچی

خونشو میبره… تا نزدیـک دریاااا…♯♫♪

بی هوا براش میخواد؛ غذا بِریزه…♯♫♪

هرکسـی شبیهِشـه خیلی عزیزه!…♯♫♪

بس که توو دلــش؛ پُر از غُصّه و دَرده…♯♫♪

دردِ زانو هـاشو؛ هیچوقت حـس نکرده…♯♫♪

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

کد آهنگ پیشواز ایرانسل ۱۷۵

کد شماره ۱: ۵۵۱۱۰۲۸۹

کد شماره ۲: ۵۵۱۱۰۲۹۰

کد شماره ۳: ۵۵۱۱۰۲۹۱

ارسال کد مورد نظر به شماره ۷۵۷۵ برای فعالسازی

کد آوای انتظار همراه اول ۱۷۵

ارسال کد ۸۲۲۵۶ به شماره ۸۹۸۹ جهات فعالسازی

علیرضا طلیسچی ۱۷۵

نوشته دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی ۱۷۵ اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.