بایگانی دسته بندی ها: راهنمای خرید

ترفندهای مفید برای پس انداز پول بیشتر

پول داشتن لزوما به معنای ثروتمند بودن نیست، اما می‌تواند بخشی از این سفر باشد. با توجه به این دوره‌های بی‌ثباتی اقتصادی و افزایش نرخ تورم، هزینه‌های زندگی سر به فلک کشیده‌است و زنده ماندن را دشوارتر از گذشته کرده‌است. ما نمی‌توانیم با اندک دستمزدی که می‌گیریم گذران زندگی کنیم، و بنابراین دائم به فکر راه‌های دیگری برای به دست آوردن پول هستیم. صرف نظر از درآمدی که دارید، همیشه راهی برای صرفه‌جویی هست اگر که مسایل مالی به صورت عاقلانه مدیریت شوند. صرفه‌جویی چیزی است که با انجام حساب و کتاب، برنامه‌ریزی و آماده‌سازی میسر می‌شود.

ادامه‌ی خواندن

ویژگی های شلوار ورزشی ایده آل و مناسب

وقتی می‌خواهم ورزش کنم، این را می‌دانم که باید شلوار مناسبی بپوشم، چرا که در غیر اینصورت نمی‌توانم از زمان ورزش کردنم در باشگاه، بیشترین لذت و بهترین استفاده را ببرم.

افراد بسیار کمی از این واقعیت اطلاع دارند که اگر لباس مناسبی به تن نکنند، زودتر ورزششان را به اتمام می‌رسانند، مخصوصا در فصل‌های گرم سال. این دقیقا اتفاقی است که هیچ کدام ما دوست نداریم رخ دهد.

ادامه‌ی خواندن

راهنمای خرید از بانه

شهری مرزی در کردستان که سال هاست به رقیبی سرسخت و نابرابر برای نمایندگی های لوازم خانگی تبدیل شده. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تصمیم به خرید تلویزیون و یخچال یا سایر لوازم خانگی گرفته باشید و با این پیشنهاد مواجه شده باشید که «از بانه بخر با نصف قیمت، منتها از خیر گارانتی بگذر. تو ایران کی از گارانتی استفاده کرده؟»
وسوسه ای که مردم را از چهار سوی ایران به این شهر مرزی می کشاند و اگر گذرتان به این شهر افتاده باشد از هر گویشی می توانید یک نمونه را در حال چک و چانه زدن با فروشندگان ببینید اما به راستی بانه چه جور شهری است و آیا تصوری که بسیاری از مردم در مورد آن دارند درست است؟

ادامه‌ی خواندن

معرفی بهترین لپ تاپ های سال 2014

اگر میخواهید لپ تاپ بخرید و محدودیت مالی ندارید پس بهتر است یکی از بهترین لپ تاپ های سال 2014 را سفارش دهید.

سایت سی نت در پایان سال ۲۰۱۴ فهرستی از بهترین لپ تاپ ها را به شرح زیر آورده است:

Apple MacBook Pro with Retina Display (2013,15 inch)

بدنه ظریف، فوق‌العاده بودن تصویر، عملکرد بی‌نظیر مک بوک پرو ۱۵ اینچی را بی‌همتا ساخته است. قیمت از ۱۴۹۹ تا ۱۸۲۵ دلار است.

ادامه‌ی خواندن

حرف هایی که فروشندگان از گفتن آن به مشتری اجتناب می کنند

 فروشندگان معمولا با مشتری ها برخورد مناسبی دارند و با صبر و حوصله با آن ها رفتار می کنند اما شکی نیست که هر فروشنده ای همه آنچه از ذهنش می گذرد را به مشتری نمی گوید. مجله ریدرز دایجست ((Reader’s  Digest فهرستی تهیه کرده از حرف هایی که فروشنده ها از گفتن آن ها به مشتری اجتناب می کنند:

ادامه‌ی خواندن